OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Email notifications
te: ఈమెయిలు గమనింపులు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Types
te: రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Account
te: ఖాతా
