OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Description
uk: Опис

en: Email notifications
uk: Повідомлення електронною поштою.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Types
uk: Типи

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Pending
uk: Очікування

en: Scope
uk: Область

en: Changed
uk: Змінено

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Client
uk: Клієнт

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: Notification settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Clients
uk: Клієнти

en: Requests
uk: Запитів

en: Delete request
uk: Видалити запит

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування
