OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Email notifications
ur: ای میل اطلاعات

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Types
ur: اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال
