OAuth Clients (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Email notification
vi: Email cảnh báo

en: Description
vi: Mô tả

en: Email notifications
vi: Thư điện tử thông báo

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Types
vi: Các kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Pending
vi: Đang treo

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Account
vi: Tài khoản

en: Notification settings
vi: Các thiết lập thông báo

en: Delete request
vi: Xoá yêu cầu
