OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Types
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད
