OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Types
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Account
ne: खाता
