OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Types
ps: ډولونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Authentication
ps: تصدیق
