OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Types
sq: Llojet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Account
sq: Profili
