OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Types
af: Tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Pending
af: Hangende

en: Apply
af: Pas toe

en: Account
af: Rekening

en: - All -
af: - Alle -
