OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Account
am: መለያ
