OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Types
az: Tiplər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Changed date
az: Tarix dəyişdirildi

en: Name or email contains
az: Ad və ya e-poçt ehtiva edir
