OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn
