OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Types
bs: Tipovi

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Apply
bs: Primjeni

en: Account
bs: Korisnički račun
