OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Email notification
cs: Připomenutí e-mailem

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Types
cs: Typy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Changed
cs: Změněno

en: Authentication
cs: Ověření

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Account
cs: Účet

en: Notification settings
cs: Nastavení upozornění

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje
