OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (47 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Email notification
da: E-mail-notifikation

en: Description
da: Beskrivelse

en: Email notifications
da: E-mail-notifikationer

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Types
da: Typer

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Page
da: Side

en: Client ID
da: Klient ID

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Pending
da: Afventer

en: Scope
da: Dækning

en: Changed
da: Ændret

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Client
da: Klient

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Account
da: Konto

en: Notification settings
da: Indstillinger for underretninger

en: Clients
da: Klienter

en: Delete request
da: Slet anmodning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Changed date
da: Ændringsdato

en: Asc
da: Stigende

en: Admin page
da: Administrationsside

en: Name or email contains
da: Navn eller e-mail indeholder
