OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Types
el: Τύποι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Changed date
el: Αλλαγμένη ημερομηνία

en: Asc
el: Αύξ

en: Admin page
el: Σελίδα διαχείρισης

en: Name or email contains
el: Το όνομα ή το επίθετο περιέχει
