OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Types
eo: Tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Account
eo: Konto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
