OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Types
et: Tüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Notifications
et: Teated

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Pending
et: Ootel

en: Scope
et: Ulatus

en: Changed
et: Muudetud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Account
et: Konto

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab
