OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Types
eu: Motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Created date
eu: Sortze data

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Account
eu: Kontua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa
