OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Email notification
fi: Sähköposti-ilmoitus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Types
fi: Tyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Page
fi: Sivu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Pending
fi: Odottaa

en: Scope
fi: Kohde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Client
fi: Asiakas

en: Apply
fi: Käytä

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Notification settings
fi: Ilmoitusasetukset

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Changed date
fi: Muutospäivämäärä

en: Name or email contains
fi: Nimi tai sähköposti sisältää
