OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Types
gl: Tipos

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Owner
gl: Propietario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Pending
gl: Pendente

en: Changed
gl: Cambiado

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Account
gl: Conta

en: Delete request
gl: Borrar solicitude

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén
