OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Email notification
he: הודעת דוא"ל

en: Description
he: תיאור

en: Email notifications
he: הודעות דוא"ל

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Types
he: סוגים

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Notifications
he: הודעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Pending
he: ממתינות

en: Changed
he: השתנה

en: Authentication
he: הזדהות

en: Client
he: לקוח

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Account
he: חשבון

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: Delete request
he: מחק בקשה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Admin page
he: דף המנהל

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים
