OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են
