OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Email notification
is: Tölvupóst tilkynningar

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Types
is: Tegundir

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Page
is: Síða

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Apply
is: Virkja

en: Account
is: Aðgangur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
