OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Types
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Account
jv: Akun

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
