OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Types
ka: ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: - All -
ka: - ყველა -
