OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Email notifications
lt: El. pašto pranešimai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Changed
lt: Pakeista

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Account
lt: Paskyra

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Delete request
lt: Pašalinti prašymą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi
