OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Types
lv: Veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Pending
lv: Gaida

en: Changed
lv: Labots

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Client
lv: Klients

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Account
lv: Konts

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Delete request
lv: Dzēst pieprasījumu

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
