OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Account
mg: Kaonty
