OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас
