OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Email notification
mr: ई-मेल सुचना देणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Email notifications
mr: ई मेलने अधिसूचना

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Types
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Account
mr: खाते

en: Changed date
mr: बदल केल्याची तारीख
