OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Account
nn: Konto

en: - All -
nn: - Alle -
