OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Types
oc: Tipes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Owner
oc: Proprietari

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Pending
oc: En espèra

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Account
oc: Compte

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
