OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Types
os: Типтæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
