OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Subject
ru: Тема

en: Email notification
ru: Уведомления по email

en: Description
ru: Описание

en: Email notifications
ru: Уведомления по email

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Types
ru: Типы

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Page
ru: Страница

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Created date
ru: Дата создания

en: Pending
ru: В ожидании

en: Scope
ru: Ограничение

en: Changed
ru: Изменение

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Client
ru: Клиент

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Account
ru: Учётная запись

en: Rejected
ru: Отказано

en: Notification settings
ru: Настройки уведомлений

en: Clients
ru: Клиенты

en: Delete request
ru: Удалить запрос

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Changed date
ru: Дата изменения

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Admin page
ru: Страница администрирования

en: Redirect URI
ru: URI перенаправления

en: Name or email contains
ru: Имя или email содержит
