OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
