OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (44 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Email notification
tr: E-Posta bildirimi

en: Description
tr: Açıklama

en: Email notifications
tr: E-posta bildirileri

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Types
tr: Tipler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Updated
tr: Güncellenme

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Changed
tr: Değişti

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Account
tr: Hesap

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: Notification settings
tr: Bildirim ayarları

en: Clients
tr: İstemciler

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Changed date
tr: Değiştirilme tarihi

en: Asc
tr: Artan

en: Name or email contains
tr: Ad ya da e-posta şunu içersin
