OAuth Clients (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
