OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Email notifications
ar: اشعارات البريد الإلكتروني

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Types
ar: الأنواع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Owner
ar: المالك

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Pending
ar: معلّق

en: Changed
ar: تم التغير

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Account
ar: الحساب

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات
