OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Types
bg: Типове

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Notifications
bg: Известия

en: Pending
bg: В изчакване

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Client
bg: Клиент

en: Account
bg: Акаунт

en: Clients
bg: Клиенти

en: Changed date
bg: Дата на промяна
