OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Types
hr: Vrste

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Account
hr: Račun

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti
