OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje

en: Changed date
ht: Chanje dat
