OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Account
km: គណនី
