OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Account
lo: ບັນຊີ
