OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: Description
pl: Opis

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Types
pl: Typy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Scope
pl: Zasięg

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Client
pl: Klient

en: Account
pl: Konto

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Delete request
pl: Usuń wniosek

en: Changed date
pl: Data modyfikacji
