OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Types
ro: Tipuri

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Owner
ro: Proprietar

en: Notifications
ro: Notificări

en: Created date
ro: Data creării

en: Pending
ro: În așteptare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Account
ro: Cont

en: Notification settings
ro: Setări de notificare

en: Changed date
ro: Data modificării
