OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Description
sk: Popis

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Types
sk: Typy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Owner
sk: Vlastník

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Scope
sk: Rozsah

en: Changed
sk: Zmenené

en: Authentication
sk: Overenie

en: Account
sk: Účet

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: Delete request
sk: Vymazať žiadosť

en: Changed date
sk: Dátum zmeny
