OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Changed date
sr: Датум измене
