OAuth Clients (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Email notification
sv: E-postmeddelande

en: Description
sv: Beskrivning

en: Email notifications
sv: E-postmeddelanden

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Types
sv: Typer

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Owner
sv: Ägare

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Pending
sv: Väntar på

en: Scope
sv: Omfattning

en: Changed
sv: Ändrad

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Client
sv: Klient

en: Account
sv: Konto

en: Notification settings
sv: Inställningar för meddelanden

en: Clients
sv: Klienter

en: Delete request
sv: Radera ansökan

en: Changed date
sv: Datum för ändring

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI

en: Refresh token
sv: Uppdatera ersättningstecken

en: Use PKCE?
sv: Använd PKCE?
