OAuth Login - OAuth OIDC SSO (3.0.18) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: تحديث

en: Upload
ar: رفع

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Done
ar: تمّ

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Mapping
ar: إقران

en: Reports
ar: التقارير

en: Setup Guides
ar: دليل الإعداد

en: Upgrade Now
ar: قم بالترقية الآن
